POWRÓT

Strona poświęcona organom kościelnym północnej wielkopolski - okolic Piły,
czyli dekanatów: Piła, Wałcz*, Trzcianka, Mirosławiec*, Jastrowie diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej; dekanatów Złotów I, Złotów II, Łobżenica, Wysoka, Wyrzysk, diecezji bydgoskiej, dekanatów czarnkowskiego, chodzieskiego, wieleńskiego archidiecezji poznańskiej.

* -niektóre miejscowości tego dekanatu są już w zachodniopomorskim
Celem strony jest zebranie jak największej informacji o organach w kościołach, po to aby każdy organista jadąc na zastępstwo wiedział czego może się po instrumencie spodziewać. Kolejną sprawą są kontakty do organistów.
Poszukujemy osób chętnych do współpracy.

Karol Rogala

Osoby które współpracują:

Tomasz Hoppe
Przemysław Przybylski
Bartosz Ratajaczak
Piotr Grabowski
Rafał Sygnecki
p. Ryszkiewicz
Michał Pietruszak
 

Zgodnie z ustawą o prawie autorskim z dnia 4. lutego 1994 r. (Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83) niniejsza strona jest przedmiotem prawa autorskiego, co oznacza, że informacje tutaj zawarte podlegają ochronie prawnej. Materiały mogą być bez ograniczeń wykorzystywane na innych stronach, oczywiście pod warunkiem podania źródła, z którego pochodzą, czyli adresu tego portalu - www.organy.pila.pl . Wszystkie znajdujące się na niej materiały, pochodzące z innych źródeł niż praca własna, są publikowane zgodnie z art. 29 i 30 tejże ustawy.